| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost primul vostru act sexual, cat de mare era penisul(la baieti), la ce varsta a fost si cu ce ocazie? povestiti tot

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Din pacate nimeni no sa-ti raspunda aici...cauta pe google ca sunt niste povesti foarte interesante daca ai norocu sa le gasesti

| MMadalina a răspuns:

Nu ti se pare ca esti cam indiscret?hee hee

| EuOO a răspuns:

Primul meu act sexual a fost în burtă la mama. A fost vâscos. Penisul era cam de vreo 4 km, nu mai ştiu sigur...de abia încăpea + că îmi ieşea pe gură... Acum serios, de ce îţi trebuie răspunsuri la astfel de întrebări? N-ai ce face?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu crezi ca exagerezi un pic? si in plus, ce? crezi ca fata umbla cu rigla la ea?