| Sweet111 a întrebat:

Povestiti-mi despre primul vostru sarut :-X Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Pai a fost destul de ciudat dar nu in sensul raulove struck
el ma tinea in brate si ne priveam in ochi eram cam stresata fiindca trebuia sa ajung acasa unde ma astepata tata care nu stia nimic
i am spus lui ca trebuie sa plec si atunci s a intamplat a fost neasteptat dar in acelasi timp si frumos:X
in ziua aia radiam de fericirelaughing

2 răspunsuri:
| ăăăă a răspuns:

Si la mine e putin ciudat laughing

eram la scoala si ne-am jucat adevar si provocare. si un tip m-a provocat sa sarut un baiat. dar eram emotionata si a facut el primul pas.si a fost impis in timp ce ne sarutam si m-a lovit in dinte rolling on the floor. si a fost grozav :X

| MimiShor_3518 a răspuns:

Umed laughing