| ale2005 a întrebat:

Cum a fost primul vostru >sarut?:... cel mai frumos primeste funa:*

Răspuns Câştigător
| andrada_2137 a răspuns:

Primul meu sarut a fost foarte norocoshee hee a fost intr-o zi de vara pe cand ploua cu un baiat ca inca si acum suntem impreuna de atatea ani love struck sarutul a fost superb si acum de fiecare data cand ploua ma gandesc la primul nostru sarut laughing love struck!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IlincaSuzuki a răspuns:

Primul meu sarut.A sunat cam asa: Ma intalnisem cu prietenul meu, intr-un parc si am avut noroc nu era nimeni.Stateam pe banca si vorbeam ne mangaiam ne sarutam pe obrazhappy pana cand, incetul cu incetul se apropia de mine, si gura lui de buzele mele si tremuram de emotie dar am rezistat~sarutul meu a fost de aproape 2 minute si intenssmugmi`e dor de el!:3