| lorifrumushik a întrebat:

Buna cum a fost primul vostru sarut? Cel mai frumos raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| maday95 a răspuns:

Buna ..primul meu sarut a fost in clasa a7a cu un baiat pe nume catalin, ningea si noi ne intorceam de la scoala pe jos si eram cu mai multi prieteni, acestia au mers inaintea noastra si ne-au lasat singuri ..mergand pe drum nici unul nu spuneam nimic, a inceput sa ninga mult mai tare si eu mi-am scos umbrela, dar m-i-a cazut jos m-am aplecat dupa ea si cand m-am ridicat s-a apropiat de mine ne-am uitat unul la altul si m-a sarutat, in clipa aceea am simtit ca mi se inmoaie picioarele si mi-a placut foarte mult tin minte si acum pe ce data a fost pe 5febroarie... dar ce e cel mai tare este ca si acum sunt impreuna cu acel baiat si sunt in clasa a10a.:*:*:....al tau cum a fost?:*

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Asta e marea ta curiozitate?
Eu zic sa lasi aceasta categorie, si la varsta ta de 11-12 ani sa profiti de copilarie, nu sa pui intrebari stupide!

| Bellinda99 a răspuns:

Primul meu sarut a fost foarte special.In primul rand am avut multi fluturasi in stomac si m-am simtit ca si cum as fi fost in rai. M-am simtit super mai ales ca o fost cu un baiat care l-am iubit mult si care era foarte dragut.Am fost cea mai fericita si mai tin minte ca in noaptea aceea m-am gandit incontinuu la sarutul acele si era foarte fericita(aveam un sentiment pe care nu il puteam descrie..pe scurt eram cea mai fericita din lume:X:X:X:X). Pentru mine primul sarut a fost foarte special si pe care n-o sa-l uit niciodata:X:X:X

| ateuNEGATIV a răspuns:

Mam intarnit cu o fata si ea m-a sarutat a fost fain

| beki13 a răspuns:

Stanjenitor, nu o mai facusem niciodata pana atunci, i-am spus, mi-am facut putina introducere in arta sarutului, ceva de genul:lasa nu te gandi la nimic, o sa iese super bine, o sa-ti aduci tu aminte toata viata de primul tau sarut.Si asa ne-a luat valul si a iesit fain, mi-a placut.

| AnElIkE a răspuns:

Pai a fost ceva super eu una eram foarte entuziasmata si simteam ca in acele momente corpul meu o ia razna... funda