| OnutsaXD a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? La ce varsta l-ati avut?

10 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

14 a fost groaznic

| wolder a răspuns:

13 ani.a fost ceva copilaresc intr-o iubire simpatica, dar copilareasca

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

La 14 ani, mai bine mai tarziu decat devreme si sa nu simti nimic, si... a fost frumos, atat de frumos ca dupa ce s-a intamplat prima data sa mai repetat de 100 de ori happy big grin

| StochirleaAlexandra a răspuns:

La gradinita s-a intamplat. happy
Dar nu mai tin minte cum a fost.

| georgianageo13 a răspuns:

Primul sarut a fost dragut si l-am avut al 13 ani

| deniidenisa156 a răspuns:

14 ani si mdah nu a fost cum mi-am imaginat eu, eram in excursie si jucam fantanele si m-a sarutat "tipu" de trei ori ca mnah asa se juca oarecum si era mai mult fata si bleah, mdah rolling on the floor

| ribe a răspuns:

La 9 ani, cand am sarutat un gard. Nu a fost ceva planuit

| OnlyRedandWhite a răspuns:

La 8 ani, da' a fost oribil! laughing

| andreea879 a răspuns:

La 7 ani, cu iubitul meu intr-o ghena de gunoi. A fost superb, ce pot sa zic happy