| soricori a întrebat:

La ce varsta, cum cand si cum a fost primul vostru sarut? :X

Răspuns Câştigător
| trixiiie a răspuns:

12 ani, într-un gang cu un băiat care nu era prietenul meu, dar mă plăcea. Și a fost... mozolitor, ciudat, bălos și neplăcut.
Cum a zis MDenisee, eșec laughing.

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La o varsta mult mai mica decat a ta si a fost minunat!

| AndyLavy a răspuns:

La 15 ani. S-a intamplat la mare, pe plaja, cu prima iubire, daca ii pot spune asa.A fost frumos, desi nu imi mai amintesc detalii.

| MDenisee a răspuns:

13, prima mea iubire laughing un esec la fel ca orice prim sarut pe care il dam rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Jasmin15 a răspuns:

La 13 ani, a fost prin surprindere si placut laughing

| soony a răspuns:

La 13, ohhh...cit de curioasa eram atunci, desi a fost un sarut penibil si eu mare esec, imi amintesc asta zimbind usor.La tine?

| soricori explică (pentru soony):

Pai aveam 13 ani era ziua unui prieten si i-am luat un parfum, dar el cred ca vroia sa il sarut iar eu nu voiam. Si se tinea dupa mine oriunde ma duceam si imi zicea mereu " Pun pariu ca nu ma poti saruta" si ma urmarea oriunde ma duceam, si m-am enervat si pana la urma l-am sarutat. Chiar daca a fost fortat, ciudat dar mi-a placut laughing