| pactcudiavolita a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut?happy
P. S: sa nu credeti ca nu m-am mai sarutat tongue va intreb de curiozitatehappy

Răspuns Câştigător
| noname_9667 a răspuns:

Primul sarut nu se uita niciodataa.
a venit usor spre mine.si incet incet m`a sarutat.

eram ingrozita de gandul ca nu stiu sa sarut dar totul a fs bine
odata ce incepi nu te mai poti opri si te lasi condusa de buzele partenerului.
e un momentt.:X:X.frumosss

3 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Vai s-a spart conducta cu intrebarea " cum a fost primul sarut". Cum naiba sa fie, a fost si atat. E plin de copii visatori care altceva nu fac in afara sa se gandeasca la primul sarut?

| Alle15 a răspuns:

Dulce si siroposs!

| Hedy a răspuns:

Primul meu sarut a fost ca un vis umed.prietenul meu inca mai tine perechea de chiloti in care s a intamplat si eu la fel nu m am mai spalat la piz. da de 2 ani si ceva.cred ca va mucegai o sa chem salubrizarea.intre timp imi vand piz. da pe centura fundita?