| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut baieti? Mie mi s-a sculat p*** laughing cand am sarutat-o.

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rupt fermuarul la pantaloni? laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Plictisitor.
Tarziu am intalnit o fata cu care sa-mi si placa sarutul.

| Mayhem666 a răspuns:

M-am scarbit, la fel si sora mea laughing

| Xpressurself a răspuns:

Asa e normal sa se intample.

| Răzvi42 a răspuns (pentru Xpressurself):

De ce? Sunt tare curios.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Aveam 13 ani și a venit o fata la mine pe nume Larisa era turcoaică recunosc da era frumsoă era creolă eu eram mic nu știam treabace vrea sa facă nu ma așteaptam ce vrea de la mine ce vrea sa facă mi-a zis onur vreau sa zic ceva si am zis bine zi și se uita la mine într-una eu mam prins ma plăcea mi-am dat seama dar nu știu eram așa pur și simplu ma uita la ia mai zis ca ma place in turceste mam blocată recunosc și mam rușinată am vurt sa ma mișc nu puteam am reușit intru final sa fug mi-a zis stai puțin românește mam opri eram cu spatele la ia și ma sărutată pe obraz eram de la sapte nu mam uitată in spate am și fugit cu pâine in mana mergeam la magazin saiau pâine atuncia sunteți primi care știți asta nu știe nimeni nu am zis-o la nimeni pana acum trebuie sa recunosc ca când am crescut ma mare cred ca vreo 15 așa nu mai tin minte clar am vuzot pe tomis așa se zice la noi aicia este un centru foarte mare are magazine și Mc și KFS de toate și am văzut-o cu o geanta pe spate și coboara scările și ma băgată in seama mi-a zis ce faci Onur am zis bine și nici nu mam uitată in spate de Rușine nu știam ce sa mai zic oricum ce putea sa mai zică a fost prima fata pe care am plăcuto de ce? Findcă mam interesase de ia stiam totul despre ia dacă este cum sunt altele nu era deloc cum erau altele era cuminte mergea la schola și numai in casă stătea mi-a zis prietena ei cea mai buna ca ma place foarte mult și ca ma iubește eu deja când am auzit asta )))) deja aveam emoții rău mari și nu stima ce sa zic ce sa Fac i-am zis bine eu am treba lui prietena ei cea mai buna de atunci nu am mai auzit de ia nici de prietena ei cea mai buna

Este primul sărut se pune -_- Larisa primul sărut 2012

| Saiko10 a răspuns:

Destul de fain, aveam 9 ani si eram la bunica si eram cu o fata, ne uitam la desene si vine mai aproape de mine si ne sarutam, dupa a stat pe pieptul meu. nici nu mai stiu cine o fost, cred ca e plecata prin Spania acum laughing

| IgnatVictor a răspuns (pentru Saiko10):

În prezent, ai o poveste de dragoste mai bună decât a mea. Iar eu am aproape douăzeci de ani.

| Saiko10 a răspuns (pentru IgnatVictor):

Lasa frate pun pariu ca o sa gasesti si tu o fata cu care sa te uiti la desene.

| DenqOO a răspuns:

Eu i-am si bagat-o

| FOG92 a răspuns:

Ai ejaculat prin pantaloni cand i-ai luat liimba in gura?

| intrebcenustiu a răspuns:

A fost foarte frumos, ni s-a sculat la amandoi *** cand ne-am sarutat

| anonim_4396 explică (pentru intrebcenustiu):

Esti homosexual?

| Răzvi42 a răspuns (pentru anonim_4396):

? Ai probleme la cap prietenas? Daca ai erectie cand esti cu o fata asta inseamna mai nou? ca esti pe invers? sau esti un virginel la 30 de ani care nu suporta lumea?

| MirceaStoicaStefan a răspuns:

Si mie mi-a placut, ni s au sculat la amandoi p**ile