| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Placut/neplacut sau cum se face, sau mai bine zis : k in filme cand ea isi baga limba in gura lui sau invers?rolling on the floor)[fara baza] no talking

3 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Imi era fricalaughing a fost..frumos. cu limba-n gat.dar puppy dog eyes mai astept altul. sper sa-l am cu EL si sa fie cu fluturasi sigh

| LaNaibaa a răspuns:

A fost destul de bine. pentru o amatoare ca minewinking. Nu ne-am bagat limbile in gura laughing - stai calm - i-am zis sa ma ia mai incet. am simtit o gramada de fluturasi in stomac. si ca o beaga am deschis ochii laughing si ma uitam crucis la el. - dupa m-a apucat rasul - dar el a inteles.winking

| darnme a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu o prietena foarte buna de-a mea laughing) erram bete desigur. a fost fain, chiar daca muream de ras. primul cu un baiat in schimb, a fost naspa ca nu prea stia sa sarute laughing)