| Helenna a întrebat:

Cum si la ce varsta a fost primul vostru sarut? V-a placut puppy dog eyes >:

15 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 ani si a fost frumoslove struck, am simtit mii de fluturasi in stomac, parca nimic numai conta pentru mine, important ca eram doar noi doi si atat, nimic altcevahappy

| sylar2007 a răspuns:

La 7 ani si a fost nasol, mi-am zis ca daca sarut o fata mai mare decat mine va fi fain si asa si invat cum se,, face''dar s-a dovedit ca fata era mai proasta decat mine.cred ca daca primul sarut era cu un caine era mai reusit...

| agentulagent a răspuns:

14 ani happy

| TVD13 a răspuns:

La 13 anilaughing Prima mea intalnire cu prietenul meulaughing A fost putin ciudatlaughing Eram timida, dar pana la urma el a facut primul pas si... m-a suit pe o masa, unde ne-am sarutat! Sfarsit`!laughing

| Eka7Lyzza a răspuns:

12 ani, si a fost o prostie ceea ce am facut.

| KoWalSky a răspuns:

14 ani, eram timid, dar prietena mea ma tot pupa pe obraz asa ca mi-am luat inim in dinti si am facut-o laughing

| BeAmazing a răspuns:

La 13 ani laughing si a fost frumos :X:X

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

La 53 de ani si a fost foarte frumos dar partenerei i-a cazut proteza la mine in gura.

| cazacdenis a răspuns:

La 10 ani si a fost super :X :*

| dey12 a răspuns:

La 11 ani si a fost oribil straight face nu's ce a fost in capul meusad

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Bună. Probabil pare ciudat, dar primul sărut l-am avut la 5 ani rolling on the floor. Nu știu ce am simțit în acel moment, eram mică, nu prea realizam laughing.

| Helenna explică:

?* smug *

| Helenna explică:

Al meu a fost la 14 ani jum., dar nu mi-a prea placut laughing))

| EooRoxy a răspuns:

11 ani...big grin

| andreim3 a răspuns:

Eu la 14 ani eram la scoala generala in clasa a 8-a cu o fata care a fost prima mea iubire adevarata din pacate a fost si m-am simtit foarte bine nu al voi uita nici o datat nici sarutul nici pe ea si eu am facut primul pas chiar daca eram timid dar mi-a placut