| Emma6 a întrebat:

Cum a fost primul voStru sarut... Puteti sa dati toate amanuntele [unde a fost, cum s-a intamplat, etc].
Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Miriiii a răspuns:

Paii sa intamplath acum vreo 3 ani avem 12 ani jumatelove struck si cum sa fie superb`love struck noapte pe la 12 love struck eram multi.love struck p`akl.love struck era asa frumosh`love struck o atmosfera de o zii de vara`love struck el ma intrebasee cu o ii inainte daca vreau sa fiu cu ell.love struck si `i-am sps cu maine cand vine la mine ii dau raspusuu`love struck si qnd avenit m-a luat de manaa.love struck intr-un loc mai retraslove struck si am spus dhaaaaaalove struck si l`am luat de trcou l`am trasslove struck si pe p minelove struck si sa intamplath si.love struck qnd am intrat in casa nu ma mai lua somnuu`love struck asteptam sa ma suneelove struckxx sa vblove struck inca ii mia simt senzatiaa:X forma si caldura buzelorrlove struckx laughing) pentru ca l`am sarutat din nou acum vreo 1-2 luniiiicrying dp cre phalaughing :X qam asa a fost.love struck extrem de frumosh`love struckx Fundha:*laughing?

13 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Primul sarut a fost la 14 ani juma a fost tare dragut...cu primul meu prieten. Ne despartisem si el imi spusese ca vrea sa ne impacam. Si ne; am intalnit dar niciunul din noi nu spunea nimic. Peste putin tp cand i'am spus ca vreau sa plec mi-a cerut telef si nu mai voia sa mi'l dea inapoi ca sa nu plec. Si apoi mi-a spus sa il pup daca vreau telef. Si cand am vrut sa'l pup el s-a ridiat si m'a luat in brate si m'a sarutat Eram :O ca intr; un vis. A fost tare dragut. Tin minte ca m-am dus acasa buimaca, m-am trantit in pat si am inceput sa visez laughing

| xXx_6966 a răspuns:

Eram cu persoana pe care o iubeam ft mult. Aveam 15 ani.Era o zi de primavara.Primul meu sarut a fost ceva deosebit. Locu poate nu o sa te impresioneze asa tare.In Cimitir :S.Dar a fost suuperr.
Funda?

| ToxicGirl a răspuns:

S-a intamplat intr-un parc...Am iesit afara cu iubitul meu si o prietena.Si era chiar in ziua aniversarii noastrebig grin.Amandoi eram destul de emotionati laughing cu ezitari si cu emotii multe am reusit.a fost un moment special.parca eram pe alta lume unde numai noi existam.inca imi mai amintesc atunci cand buzele ni s`au atins am simtit de parca erau petale de trandafirlove struck.nu o sa uit niciodata aceea zilove struck

| RoXxy a răspuns:

S-a intamplat intr-o zi de vara, la apus cand maturam la strada.Tot imi dadea tarcoale un baiat de vreo2 ani incontinuu si normal ca a aparut si atuncirolling on the floor.Era tare simpatic ma facea sa rad si imi placea prezenta lui.Atunci nu stiu ce mi-a venit si l-am luat de tricou si l-am tras inspre mine si...s-a intamplatbig grin A fost atat de frumos cum ma asteptam.(tin sa precizez ca a fost primul french kiss)laughingApoi toata noaptea ma intorceam si ma suceam prin pat pentru ca nu puteam adormi, gandul era tot la el si la cat de moi si dulci ii erau buzele.Ehh...eram o copil:p

| InLove_1054 a răspuns:

Primul meu sarut a fost in jurul varstei de 12 ani. a fostt f frumoss. A avut loc in fata blocului la mine. cand el m.a condus acasaa laughing ce sa mai spun. a fost minunat love struck

| yasmyyy a răspuns:

Poi.s-a intamplat in vara asta la mine in bar. Eu l-am sunat pe iubitu meu sa vina putin pe la mine,iar cand a venit eram singura in bar, s-a apropiat usor de mine m-a privit in ochi si m-a sarutat. apoi cand era sa servesc la bar, incurcam comenzilelaughing)...mentionez ca am 14 ani si jumatateblushing... funda?>big grin

| xLemonish a răspuns:

Pai... important e ca a fost `... dar :
A fost cu un baiat intr-un loc` de langa scoala unde invatam ` si noi deja ne planuisem momentu` laughing ne-am apropiat si ne-am sarutat`. :d

| Aniela2777 a răspuns:

Pe o banca, cu fratele lu dusmanca mea laughing... A fost frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| YourSweetAngel a răspuns:

Pai iubitul meu a venit la mine pe str si ne-am dus undeva dupa case unde nu ne vedea nimeni:Xshi am tot stat a proasta am vb si alea alea si el mi-a luat telefonul sa se uite la poje si nah vb vb si nu mai stiu ce o zis da eu ma suparat bine nu o fost serios si m-am ridicat de pe iarba si i-am cerut telefonul si atunci si pus capu; langa a meu nu prea stiu cum sa explic da era ceva ca se uita in ochi mei fruntye pe frune si tot timpul imi zice ca sa nuplec si eu tot ziceam nu nu si el se tot uita la buzele mele si si numa atunci m-a impins un pic de m-a bagat pana in perete si atunci m-a sarutat :X:X:X si ma mai intrebat dc mai mis suparata si i-am spus ca nu stiu si atunci a ras:Xador rasul lui:Xatunci am vazut ca soramea o plkde pe strada bine inteles ea nu ne vedea pe noi si m-a dus sa vad dc nu ii la pr ei si am vz ca nu era si o trebuie sa ma duc in casa si atunci ca sa imi iau la revedere l-am sarutat si iop si cum mergea pe bicicleta nusi mai luya ochii de la mine si nici eu de la el si cand am intrat in casa m-am tapat pe pat si am tot visat cu ochii deschis la el shio la buzele lui dulci:X

| Tiberiu4 a răspuns:

Poii ne jucam toti sticluta seara pe la 12:30 eram multi eu ea...si eram multi la un momendat nu o mai vedeam statea singura deoparte jos pe o bordrura cand am vazut-o am luat-o de mana si ne-am plimbat putin ne-am asezat pe o banca si incet incet ne-am apropiat si ne-am sarutat la lumina felinarului funda?:*:X

| deniisu a răspuns:

A fost frumos.ma rog a 2 oara.eram intr-o debara.cred ca ne jucam v-ati ascunsele...ma luat in brate si ma sarutat...nu stiam prea bine ce sa fac si l-am lasat pe el sa,, ma invete,,. apoi l-am oprit.si dupa m-a sarutat iar si a fost mult mai binebatting eyelashes>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu prieten si actualul meu prieten l-am avut la 15 ani, eu fiind si prima lui prietena iar el avand atunci 16 ani. Era totul ciudat pentru noi, nu stiam nimic despre asta, eram speriati, aveam o relatie pe ascuns pentru ca ne era frica sa zicem parintilor si astfel ca de abia dupa 5 luni de relatie ne-am sarutat prima oara. Noi suntem impreuna din noiembrie si abia in 4 aprilie ne-am sarutat pentru prima data. Era sambata si o mintisem pe bunica-mea ca merg la biserica pentru nota si ea mi-a spus sa ii aduc paine sfinita, imi scapa cuv acum. Atunci eu a trebuit sa merg si la biserica ca sa ii aduc ce vroia. Ne-am intalnit in fata la Catedrala, am stat la slujba, am luat painea si am plecat spre un parc. Pe drum eu i-am dat o inimioara pe care scrie Te iubesc. Cand am ajuns in parc ne-am asezat pe banca si la scurt timp ne-am dat un pupic, pana atunci ne dadeam doar pupicuri. Apoi el a zis sa ne sarutam si ne-am apropriat incet si am deschis gurita si s-a intamplat. Iti dai seama ca totul era haotic si habar nu aveam noi ce sa facem. A fost minunat, inocenta de la inceput si modul in care au decurs lucrurile pana in ziua de azi. Tot in acea zi am mers de mana prima oara si ne-am zis primul Te iubesc in fata, pana atunci doar pe mess. A fost minunat, suntem si azi impreuna si avem 2 ani si 10 luni de relatie.