| iuandfto a întrebat:

Cum a fost la primul vostru sarut? kiss

Adica cum s-a intamplat.happy Unde a fost, cu cine, ce ati simtit.

8 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Aveam 14 ani, eram la mare şi m-am intalnit cu iubitul meu de atunci ...stateam pe trotuarul de langa un holtel din Saturn[eram obosiţi de la atata mers].
Nu mi sa părut cine ştie ce[chiar nu mi-a placut]

Sănătate!

| lays a răspuns:

Aveam 15 ani si imi placea foarte rau de un tip dar el nu ma prea baga in seama, asa ca m-am combinat cu altu' ca sa-l fac gelos.cu el a fost primul sarut.eram in metrou si m-a sarutat pur si simplustraight face. as fi vrut totusi sa fie cu cel pe care il placeam pe bune, dar asta e. ma rog. a mers planul meu.pana la urma a venit la mine am stat impreuna vreo luna si dup-aia m-am plictisit. end of storybig grin

| username_8290 a răspuns:

In clasa... intr`a 7`a...

| MichaelJJackson a răspuns:

Primul sarut...hmmm eram rosu la fata, si nu stiam cum sa-i zic prieteniei, haideti sa va zic:Stateam cu ea pe banca, si ii ziceam ca vreau sa ii zic ceva, vreo 5 min continuam asa, mi-am luat inima in dinti si am incercat, a fost ceva magnific, mereu gandeste-te:Ce am de pierdut? doar este prietena mea

| heart.eater a răspuns:

Aaaaa... a fost cu un rus in vacanta in Bulgaria, f. tare, extraordinar, avea parul blond si ochii albastrii, perfectiuneeeee.Si,eram la hotel, pe canapea, si si-a intins botul laughing siii...atat.DA-MI FUNDA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost incredibil ceva de ne descris.sa intamplat dupa coltul scoli cu un baiat blond cu ochi albastri pe nume alin a fost prima mea dragoste. e ceva incredibil te face sa te simpi sincera. pura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am trecut prin asta inca

| sKuMpy52 a răspuns:

Buna! pai nu eu am avut primul sarut da prietena mea la avut si mi-a spus cume. este dergutz, romantic, a fost la o intalnire, cu un tip de la noi din clasa si a simtit multi fluturi in stomac. papapap!