| andreiiiii1998 a întrebat:

Cum abordez o fata cu care nu am mai vorbit pe facebook?
Altceva in afara de banalul 'buna, ce faci?'.
Vreau exemple daca se poate
P.S. : E o fata draguta si nu am interactionat pana acum cu ea in nici un fel (nici in realitate)
Daca are ceva importanta, ea are 15 ani, iar eu am17
Multumesc

4 răspunsuri:
| EmanuelKant a răspuns:

Nu-i da like la poze ca nu esti terminat. Vrei sa-ti dictam noi toata discutia? Cand o sa iesi cu ea in oras ce o sa faci? Vorbesti cu ea ca si cand ai vorbi cu un prieten bun, frate, sora etc.o sa fie foarte simplu.

| Andreea_Andreea_2000_YcxA a răspuns:

Daca iti place fata trebuie sa iti faci curaj sa vb cu ea. Primul pas este sa ii dai like la poze laughing)) apoi sa vorbiti...sa pari interesat de ceea ce spune chiar dca de fapt nu esti