| Mynameiz a întrebat:

Cum adica barbat cu bile pe penis?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Barbatii din anumite medii sociale dar mai ales cei aflati in penitenciare isi introduc in uretra niste bile din otel su mai nou din plastic care dai penisului un aspect valurit, cu denivelari si ingrosari. Considera sau cel putin au impresia ca respectivele denivelari produc un efect deosebit de excitant in penetrarii anusului sau al vaginului in timpul intretinerii sexului.

| minrest a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Uretra la barbat este un conduct cu o lungime medie de 14-16 cm si reprezinta sistemul evacuator prin care urina este eliminata din vezica urinara pe parcursul mictiunii. Asa ca nu poti baga bile in uretra fiindca o blochezi, si nici nu obtii un aspect valurit, caci esti prea departe de piele.

| minrest a răspuns:

Unii detinuti isi fac gauri in pielea de pe gland si introduc sub piele bile de plastic, facute din coada periutei de dinti.

| suntsuper a răspuns (pentru minrest):

De ce?

| minrest a răspuns (pentru suntsuper):

Ei considera ca acele protuberante produc placere partenerelor, in special celor, -cum sa zic eu- care fac sex mai des, si cu diferite persoane. E si un semn de statut, gaura se face cu preduceaua de 5 si cu ciocanul. Deci bilele arata cel putin rezistenta la durere si acceptarea riscurilor. Nu isi baga fiecare cate bile vrea, se baga cate o bila pentru fiecare an, din aceeasi pedeapsa. Dar lipsa bilelor nu e penalizata, personal cred ca majoritatea celor cu pedepse mari nu isi pun.

| suntsuper a răspuns (pentru minrest):

Nu stiam asta. "lipsa bilelor nu e penalizata"
dar cum de nu e penalizata procedura asta?

| minrest a răspuns (pentru suntsuper):

Eh, buna intrebare. Cred ca, pentru a tine omul inchis, trebuie si putina strategie. Interlopii astia sunt periculosi, ei au orchestrat revolte in inchisori in anii '90, in care i-au manevrat pe borfasii cu pedepse mici. Nu este bine sa le interzici lucrurile la care tin. Bagand bile, nu isi fac rau decat lor insile.

| suntsuper a răspuns (pentru minrest):

Interesant. practic se tem de ei
esti un profesor de istorie sau ceva de genul?

| minrest a răspuns (pentru suntsuper):

Ha. Asta e culmea. Da, sunt. Dar nu predau, pentru ca prefer sa fac altceva. Oricum, sa iti dai seama de formatia mea din raspunsurile astea. Mi se pare foarte tare.

| suntsuper a răspuns (pentru minrest):

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica e tunat.Cu ăsta, daca ai plombe, nu te incurca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica barbat cu p*** subtirica! Creionash!

| Mak99 a răspuns:

Ai inteles total aiurea, nu sunt pe p.a ci in p.a, te-am lamurit, funda? laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))