| Houselaurie a întrebat:

Cum adica esti deprimat?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti foarte trist si suparat.

| St3fU a răspuns:

Cand esti deprimat esti atat de trist incat n'ai chef de nimic, nici macar de mancare si nimic nu te poate face fericit

| Tania a răspuns:

Adica esti foarte trist tot timpul, nu ai chef de nimic, nu iti place nimic.O stare in care te inchizi in tine.
Tristete care dureaza mult

| lolli_4147 a răspuns:

Depresia este o boala din ce in ce mai raspandita in tara noastra. Cu cat se raspandeste atat la nivel national cat si la nivel global, depresia devine tot mai misterioasa pentru specialisti, care presupun ca se datoreaza unui dezechilibru al substantelor chimice din creier, alaturi de alti factori catalizatori ca stresul, oboseala, complexele, frustrarile.

| fluturas a răspuns:

Adica esti intr-o stare de depresie, esti suparat

| catiy100 a răspuns:

Esti trist si nu ai chef de nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bine este ca nu stii ce inseamna sa fi deprimat.