| miss22 a întrebat:

Cum sa afli daca unui baiat ii place de tine?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai bine il privesti in ochi si ii zambesti, si vezi cum reactioneaza. Sau afli prin prietenii lui sau prietenele tale. Pui o prietena sa il intrebe.

| miss22 explică (pentru SkyPilot):

Ok si daca am incercat toate astea si nu am inteles nimic?

| SkyPilot a răspuns (pentru miss22):

Daca nu a raspuns la gesturile tale, fie ca este extrordinar de timid, fie ca nu este interesat. Nu vad alta solutie decat sa il intrebi direct. Nu ai mare lucru de pierdut si macar stii cum stai.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca-ti place de el si il intrebi daca sentimentule reciproc.

| Juni_Smecherutzu_1977 a răspuns:

Incearca pe google
Depinde cum se comporta...incearca sa ii spui.happy

| Madarinca a răspuns:

Cind il vezi pai daca i-ar placea de tine tear privi cu atentie.Ar trebui cumva sa-ti dai seama cum reactioneaza cind te vede pe tine. Funda?