| Jovany a întrebat:

Cum afli ca unei fete ii place de tine?big grin

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Spor la lectură.
http://www.tpu.ro/......t-inspira/

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata care te place vine si te imbratiseaza, te saruta si te roaga sa fii iubitul ei!

| BadResonance a răspuns:

Iti face ochii dulci, cand te priveste si vede ca intorci capul se preface ca se uita in alta parte, se poarta diferit in prezenta ta, roseste nu te poate privi in ochi, intreba prietenii despre tine.happy

| bobomega a răspuns:

Iti zice ca nu are chiloti pe ea

| TheBossGirl a răspuns:

Indicat ar fi sa nu o intrebi... incearca putin ajutor de la prietena ei cea mai buna. sau urmeaza-ti intuitia. mult noroc. asa, cum spuneam, incearca sa vb cu prietena ei cand ea nu este de fata. si roag-o frumos! a da era sa uit: da-te cu perfum. cu el, nu poti obtine un nu