| Alexandru_Lorente_1984 a întrebat:

Cum afli daca un baiat se masturbeaza? este normal sa te masturbezi in grup? ce parere aveti despre masturbarea in grup?

3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Da mai Lorente, cea mai misto masturbare in grup ea aia cand tu ma ti si eu ma miscwinking raspuns pe masura intrebarii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca definesti grupul ca tu + multe fete e ok. Daca definesti grupul ca tu + alti baieti e naspa.

| Libelle a răspuns:

1-la ce sa afli? laughing Problema lui.Toata lumea o face, intr-o mai mica sau mai mare masura.
2-aici ar merge un "Lool"din ala tipic.Nu-mi dau seama daca e o scena a la American Pie sau ai pus la misto.