| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se masturbeaza prea mult?

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Treaba lor, de ce sa ma deranjeze ce fac ei cu corpul lor?
Mai bine, capata experientabig grin

| irina20 a răspuns:

Cred ca e o idee foarte proasta, de ce-ai face chestia asta?

| irina20 a răspuns:

Pai asa e si ideea, sa fii singur. Daca vrei companie poti opta pentru un act sexual.

| irina20 a răspuns:

| g4mma a răspuns:

S-au indragostit de propria mana.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

De 2-3 ori pe saptamana e sanatate curata. Ajuta la catifelarea pielii. Chestia proasta e ca eliminam vitamine minerale etc.Dar daca nu faci cu exces nu are absolut nimic.Baga mare happy

| DurexBun a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu corpul lui.Numai ca nu e bine.2, 3 ori pe saptamna e ok. Tu faci asta?