| BlackSnow666 a întrebat:

De ce credinciosii spun ca nu ai voie sa te masturbezi, sa faci sex sau sa te uiti la filme porno etc? Ei continua sa spuna ca masturbarea este un lucru care nu este normal pai daca nu este normal sa te masturbezi atunci dc *** si animalele se masturbeaza de ex: cainele meu.

2 răspunsuri:
| iJustWannaDance a răspuns:

laughing si eu am un caine care se masturbeaza...
Are si o imaginatie baogata: a incerbat cu o minge sparta. rolling on the floor

Dar credinciosii, ei traiesc alaturi de Dumnezeu. Si eu cred ca e pacat sa te masturbezi, deoarece Dumnezeu a lasat pe pamant un barbat si o femeie, nu o femeie care sa se saisfaca singura sau un barbat.

Cat despre sex, am inteles ca noi ne botezam pentru a scapa de pacatul stramosesc (mama si tata au facut sex ca sa ma nasc eu), deci este considerat un pacat pentru ca in timpul sexului omul simte o placere prea mare, cred.

Si filmele porno, ele te excita si te duc la masturbare sau la sex, am dreptate?!

Dar, in ziua de azi, se face sex si in scoala, la doctor iti spune sa te masturbezi o data pe saptamana ca e ''ceva normal'', vezi animale facand sex in mijlocul strazii, filme porno in loc de desene animate.

Ce sa comenam de pacate?!winking

| Fleinadco a răspuns:

Pentru că sunt boi.