| raspuns2012 a întrebat:

Cum aflu daca iubita cu care sunt de 6 luni si ceva mai vrea sa fie cu mine,daca o intreb se env si spune ca cei cu intrebarea asta normal ca da, dar se cam poarta ciudat sia schimbat si parola de la fb, cum sa o pun la incercare niste sfaturi sa vad daca ai mai pasa de mine

3 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu mai insisti pe subiectul asta. Dai dovada de obsesie, si chestia asta nu e pe placul fetelor.
Mergi inainte in relatia pe care o ai, demonstrandu-i ca ai incredere in ea. Lasa intrebarile astea, ca sigur daca insiste, indiferent de forma in care o vei face... va duce la despartire.

Succes,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place altcineva, cam astea sunt semnele. Daca incepe sa-ti reproseze diferite chestii care tie ti se par bizare si care nu au deranjat-o pana acum inseamna ca isi pregateste terenul ca sa te paraseasca dar mai intai se asigura ca va putea avea o relatie cu cel pe care il place.

| NnDWtf a răspuns:

Parerea mea e ca ii place de altcineva, de aia si-a schimbat parola de la FB, e posibil sa vorbeasca cu el sau cu vreo prietena de a ei despre asta.
Nu mai insista cu subiectul, prefa-te ca ti-e rau intr-o zi si nu mai iesi din casa (ai grija sa-ti modifici vocea la telefon cand vorbesti cu ea). Si daca te intreaba cum te mai simti de mai multe ori in ziua aia, inseamna ca ii pasa de tine.