| mileiciruspapa a întrebat:

Cum aflu daca ma place un baiat.suntem foarte buni prieteni, el se poarta mereu frumos cu mine si cred ca ma place, dar nu sunt sigura.ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| stoenica2_9310 a răspuns:

Spune-i asa:mai placut vreodata nu ma minti daca zice asa ii zici ca sentimentul e reciproc acum fundita pls

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Intreba-l poate asa printre altele daca te simpatizeaza, sau intreaba-l pe cel mai bun prieten al lui ca el trebuie sa stie daca el te simpatizeaza sau nu...

| Nicky29 a răspuns:

Incearca sa te porti si tu frumos cu el. Poti sa incerci sa vb pe teme romantice sa vezi daca ii place sa vb cu tine despre asa ceva.Impartasestei o idee despre cupluri cum sunt si vezi ce zice cum reactioneaza happy.

| cosmin2344 a răspuns:

Ar trebui sa descoperi singura,de fapt asta-i farmecul iubirii,teama ca nu te place indeajuns,nu-ti mai gasesti cuvintele,rosesti,intorci capul privesti pe ascuns,cum sa faci sa fie mai bine,ce sa spui sa-i fii pe plac,sa-i atragi atentia,cum sa fac,ce sa fac, ar fi multe de spus dar cred ca e mai bine sa descoperi singurica, apoi va fi meritul tau cu drag mihai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el despre ceea ce simti. Asta e cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau. Din gesturi lui si parerile noastre nu o sa afli. Uneori si gesturile sunt inselatoare.