| @ll3xXx@NdR@ :x a întrebat:

am si eu o intrebare:cum sai arat unui baiat ca tin la el? el nu e din orasul meu si vine doar ocazional dar suntem prieteni buni. ne cunoastem de 1 an. el imi zice ca ma place,, ba chiar ca ma iubeste! se poarta foarte frumos cu mine dar am o presimtire ca nu e asa cum zice el...si nu stiu ce sa fac...nu stiu daca sal cred. fundoi mare pentru cel mai bun raspuns.PROMIT!kiss

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pai nu ai cum sa iti dai seama daca te minte sau nu decat discutand cu el.Probabil ca are deja o prietena acolo unde sta el, dar nu i-ar strica putina distractie.Asa ca fii atenta si observa nu numai cum iti raspunde la intrebari dar si limbajul corpului poate spune multewinking

2 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Cred ca e tipul de baiat fustangiu, care zice la toate fetele lucruri de genu.Fii mai indiferenta cu el.
Si spune-i si tu dupa o perioada, depinde de cce reactie are el la indiferenta la ca il placi, ca ti-ar placea o relatie cu el.succes

| NarcyNarcisa a răspuns:

Sincer...nu ar trebui sa ai incredere in baieti(mai ales daca nu sunt din orasul tau). Nu cred ca esti prima lui "cucerire". incearca sa afli mai multe despre el de la prietenii lui. Daca nu-l cunosti foarte bine nu are rost sa te faci de ras marturisindu-i ca si tu il placi.
Gandeste de 10 ori apoi fa un lucru.