| Darius_3730 a întrebat:

Cum aflu daca o fata ma place :-s? Va rog ajutati-ma dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Elyxx a răspuns:

Pai eu sunt fata si imi place un baiat, si iti zic eu cam cum ma comport :"> [nu sunt cu el]

pentru inceput te priveste insistent...si zambeste, daca ai vreo problema e prima care iti sare in ajutor, te asculta, te intelege. pur si simplu are o privire mai speciala...
cand esti in preajma ei. o sa observi cum o sa fie plina de emotii.
citeste mai multe aici http://www.sexpert.ro/articole/seductie/flirtul/limbajul_trupului.html

3 răspunsuri:
| Deya_1770 a răspuns:

Pai in primul rand poti sa o faci pe 2 cai happy

1. O intrebi(asta daca fata e de treaba si nu rade din orice prostie si mai ales cand e vb de asta oh go on)

2. bati apropouri despre perechiwhistling sau daca ii place de cineva whistling(dar in acest timp ea trebuie sa aiba o imagine placuta despre tine, astfel incat sa aiba curaj sa iti spuna daca e sa te placa)

sper ca te-am ajutatkiss

| Darius_3730 explică:

Nu stiu la care sa dau fundita acum tongue mai astept ca amandoua rasp o sa ma ajute big grin