| Papusika1Mika a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma iubeste?!
El zice ca ma iubeste si de multe ori am simtit ca e adevarat, dar in ultima perioada nu mai cred...

Răspuns Câştigător
| Claude7 a răspuns:

E simplu, singura ai spus ca ai simtit ca te iubeste, nu ai cum sa crezi asta. Daca vorbeste cu tine, daca ii face placere prezenta ta, daca glumeste cu tine, daca e afectuos, inseamna ca te iubeste, daca nu, atunci nu. happy

1 răspuns:
| Cedry2k1995 a răspuns:

Pune-l sa tio zica in timp ce se uita in ochii tai si u in ochii lui. si atunci... cu siguranta o sa simti daca te iubeste sau nu. si incearca sa simti asta in vocea lui.winking trebuie sa mearga asta