| tedyteo a întrebat:

Daca unu baiat ii place de mine si eu cred ca el vrea doar sa facem...va prindeti voi si imi zice ca ma iubeste cum sa imi dau seama daca e adevarat`?

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Buna - ca baiat in primul rand iti recomand observa din conversatie ce vrea daca intodeuna da pe ocolite insa intodeuna ajunge le sex atunci inseamna ca este vorba de o aventura din partea lui Bafta Fundita

6 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Si cand iubesti vrei sa faci sex si cand nu iubesti se pune problema doar ce simti si vrei tu

| viorelos a răspuns:

Poate te place, ce doar nu te ia cu forta... vezi u

| RAY a răspuns:

Dupa cum se comporta cu tine, cum isi vorbeste, ce isi propune

| Azµre a răspuns:

Depinde de mentalitatea și de comportamentul lui

| dragos9234 a răspuns:

Daca spui "'sex"" patesti ceva?

| Xulescuu a răspuns:

Atat de usor se spune " Te iubesc " in generatia actuala. Hopa, esti frumoasa, gata, te iubesc. Tipic...