| Pisssi a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place? Raspunsuri rapide. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| dyyva a răspuns:

Fii atent la conversatiile cu persoana in cauza. Aceasta persoana prezinta un interes deosebit pentru ceea ce spui si depune eforturi pentru a o face sa dureze cat mai mult? Ei bine, este un semn destul de clar ca persoana respectiva este mult mai interesata de tine decat de discutia respectiva.
Un alt semn clar ca persoana in cauza te place poate fi aparitia "accidentala" exact pe unde ai tu treaba si chiar la petrecerile la care esti tu invitat, Analizeaza modul in care el sau ea se comporta in preajma prietenilor tai. Daca se comporta mult prea frumos cu ei, are ganduri ascunse.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat