| strawberrycool14 a întrebat:

Cum aflu daca ma place un baiat?(fundita pentru. cele mai bune raspunsuri)!happy

Răspuns Câştigător
| IDN a răspuns:

I-l intrebi care ar fi locul tau in topul cunoscutilor(prietenilor), cu cat esti mai in fata cu atat insemni mai mult pentru el.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pff...cât se poate de simplu. Eşti atentă la cum se comportă cu tine.Te priveşte destul de des,încearcă să se bage în seamă cu tine,îţi ia apărarea,te ajută când ai nevoie,încearcă să se dea mare în faţa ta,te atinge ''întâmplător'',te ia în braţe,caută să fie cât mai mult în preajma ta, se jenează când i se întâmplă lucruri penibile şi prietenii îl iau la mişto de faţă cu tine, etc?
Atunci inima lui îţi aparţine.

| MasterYoda a răspuns:

Suni la 118932 si iti vor spune ei

| AllysaDeea a răspuns:

Pune pe altcineva sa il intrebe ( un prieten de al lui ) sigur va merge! fundita?

| sdfghj a răspuns:

Eu zic sa nu faci copilarii de genu sa il pui pe un prieten sa il intrebe happy pur si simplu il intrebi tu. si daca nu vrei sa faci asta, timpul o sa le rezolve pe toate tongue