| samiradeea a întrebat:

Daca imi place un baiat si cred, ca si el ma place, dar nu sunt sigura, cum procedez? Vreau raspunsuri rapide, adica pana pe 22.07.2011.
pup pa

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Avem si termen...in fine,cum sa procedezi? Prin cel mai usor mod posibil, intreaba-l! Si incearca sa nu te gandesti la ce va crede el, sau cum vor decurge lucrurile dupa...
Bafta.

2 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Pe 22.07. 2011 când probabil vă veţi întâlni, nu va mai ştii nimeni de întrbarea asta căci va ajunge depaaarte, pe la pagina 200laughing
Iar acum, îţi spun că cel mai simplu e să îi spui ce simţi. dacă te place aşa cum crezi, nu va mai fi nevoie să faci nimic. Lucrurile vor veni de la sinehappy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De ce, pe 22.07. 2011 vine sfârşitul lumii, sau ce?