| mhn24 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma uraste? Dau funitza!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-l.

| Anileda a răspuns:

Prin comportamentul lui fata de tine!
Iti vorbeste urat, in sictir si nu ii place sa ii fi prin preajma, sau varianta directa! Intreaba

| YoungHomie a răspuns:

Faci rost de id de mess sau il intrebi in fata daca are ceva cu tine sau te uraste.laughing eu asa facbig grin

| 인스피릿 a răspuns:

Păi, bagă-i limba-n gât și dacă te dă cu capul de pereți după înseamnă că te urăște.

| cornelia_9446 a răspuns:

Pai.
felul de a vorbi.
cum se uita la tine
cum te da la o partestraight face
cum te barfeste la baieti.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Faci un plan. spargi o banca.cu banii strnasi iei bilete pana in KONGO unde pregateste o cina romantic intre doi tipi care se urasc si comandati icre nergre si homar si la urma il intrebi"ma urasti?" sigur ti se va raspunde"mai da o bere, inca o spat aici 5 fete misto si-ti voi fi cel mai bun prieten pe viata!")

| xXSiLVIUxX a răspuns:

Pai ai putea sa il acostezi sa il intrebi... pur si simplu si daca iti zice ca da e clar, ii dai un mare capac de ii tiuie ca si asa nu ai nevoie de el, sau ai?

| amaranth a răspuns:

Auzi. ai mai mult de 11 ani? acum pe bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa felul cum se comporta cu tine si cum vb cu tine.

| florinnho a răspuns:

Fa sex cu el si afla daca te place