| Andreea_Silcau_1978 a întrebat:

Cum aflu daca un bărbat are hiv fara sa îl întreb?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.

| ℓαυяα a răspuns:

Nu ai cum.

| Violleta2022 a răspuns:

Il rogi sa faca testul de HIV si sa-ti arate rezultatul laoboratorului, ca doar asa poti afla daca are sau nu.
Dar mai sunt boli grave care te pot nenrociii pe viata: sifilisul gonoreea, clamidia, HPV samd.
Daca folositi INTOTDEAUNA prezervativul, al absolut toate tipurile de sex (oral. vaginal si anal) nu ristis a iei nici o boala cu transmitere sexuala.

| mihai69 a răspuns:

Păi nu îl întrebi. Doar îl rogi frumos să meargă la un cabinet să facă testul și să-ți arate și ție rezultatul. Altfel - nu vede păsă de la tine. Simplu.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.
Nu scrie pe fruntea lui dacă e purtător al virusului.
Așadar protejează-te, nu știi ce se poate întâmpla.

| Goete a răspuns:

Chiar daca testul iese negativ, nu poti fi sigura ca nu are HIV, pentru ca perioada dupa care apare in test e de 6 luni, daca tin bine minte

| QElenaBoghiu a răspuns:

Oare?

Încearcă să faci sex cu el și dacă iei virusul înseamnă că are HIV dacă nu ai luat virusul înseamnă că ai noroc laughing

| DanyDav a răspuns:

Te invat eu, daca promiti ca nu mai zici la nimeni.laughing