| Claudiu_3887 a întrebat:

Cum agat intr-un club? Mereu ma gandesc cand vad o tipa draguta: daca e prea frumoasa, daca e rasfatata, daca e vreo vedeta, etc. Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Fetele pe care le vrei pentru tine, e indicat sa nu le agati intr-un club. Acolo ele vin gata agatate, sau sunt cu ochii numai dupa super partide.

| EuCuTine a răspuns:

Daca dansezi bine si iesi in evidenta atunci vine macar 1 in seara aia daca alergi u dupa aia super buna nu faci fata. Stai lin danseaza mergi cu o gasca mare asa iesi in evidenta. Eu " agat " in club un pic mai ciudat. Cand o vad pe una care cred eu ca este ok pentru seara aia ma duc la ea si ii zic " te rog adumi si mie la masa din spate ( o bautura ce vrei u ) multumesc " si dupa plec ea vine dupa mine sa imi zica ca nu lucreaza acolo si eu ii zic ca imi pare rau si ca sa ma revansez fata de ea ii zic ca insist sa ii fac cinste cu ceva. Eu cu " replica " asta am agatat dau ca ex din 10 cam 8 dar nu pitipoance sau chesti din astea.

| 1micdamare a răspuns:

Sa arati ca cel din poza de la avatar, sa ai buzunarele pline, sa nu gandesti prea mult si sa nu le contrazici.

| SlaYeR92 a răspuns:

NU AGATA fete din club pentru relatii stabile! Fetele din club de obicei trebuie sa le tratezi ca pe o aventura si atat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, of.
Relatii cu o fata simpatica in club... neh. Greu de gasit!
Si o sti si tu, pentru ca sunt rasfatate, au multe arfe in cap si la un moment zici stop si mai du'te si la maicatawinking.
Deci mai bine nu.
Mai bine pe strada, in mall.