| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cum sa agat fete in club? Arat bine dar de multe ori trec neobservat.

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

De unde stii ca arati bine? Ti-a zis mama ta? Pentru fiecare mama copilul ei e cel mai frumos laughinglaughing

Glumeam! N-o lua in nume de rau.
Si acum sfatul:
Daca vezi in club vreo fata care te atrage mai mult, du-te la ea, invit-o la dans, cere-i nr de tel, invit-o afara sa va plimbati...etc.
Nu astepta sa vina ea la tine pentru ca fetele sunt de obicei mai orgolioase.

Bafta la agatat! big grin

9 răspunsuri:
| ZapPy a răspuns:

Inainte sa-ti raspund iti pun eu o intrebare. De ce vrei in club cand ai concurenta cu 100 de alti barbati majoritatea beti cand poti sa "ageti" in viata de zi cu zi oriunde meri? Asta daca sti vorbi...

In club? Simte-te bine, nu trebuie sa faci ceva deosebit, trebuie sa fi tu mai diferit. Ce sa nu faci ii sa mergi la fete cu replici de genu "cine inseala mai mult? barbatii sau femeile?' boooring! gaseste ceva original, simte-te bine, nu te gandi ca un robot :"trebuie sa agat! trebuie sa agat!" simte-te bine si atat. Daca chiar te intereseaza vreuna meri cu ceva original nu cu niste replici luate de pe net!

| EstiFericitaSauTrista explică:

Zapy pai nu stiu unde altundeva s-ar putea gasi

| EstiFericitaSauTrista explică:

Nimic special am facut caterninca dar nu prea a mers, Hooligan stiu destul de bine dar probabil e prea mare competitia.

| EstiFericitaSauTrista explică:

O sa va zic dupa sambata ce s-a intamplat happy

| EstiFericitaSauTrista explică:

Un total insucees am stricat bani degeaba, cred ca nu are rost in club sa mai incerc, am fost refuzat si la un id de mess cu toate ca am glumit intruna si am fost amabil. zapy are dreptate concurenta naiba stie.

| Nimic special a răspuns:

Fa si tu un pic de caterinca, da`te la ele... ia-le la misto.batting eyelashes, cere nr de telefon.smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa arati numai bine pentru asta happy sti sa dansezi daca tot te duci in club? sa te faci remarcat mai usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai degeaba sa nu te astepti sa vina la tine cu numarul de telefon sau sa te invite la dans.Fii mai deschis, bagate in seama cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o laba