| GoodIntentions a întrebat:

Cum ar arata pentru tine cel mai frumos martisor si cine ai vrea sa ti-l daruiasca?

30 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Cel mai frumos martisor este inima cuiva in cazul meu inima unui tip iar persoana care as vrea sa mi-o daruiasca momentan nu a aparut inca il astept in gara sa mi-o dea ...insa vad ca nu apare

| GirlyBrunette a răspuns:

Un trandafir.e o chestie romantica si prietenul e cel mai indikt pentru asta pacat ca nu gandeste ca mine si nu ii plac chestiile astea siropoase

| pinkflower a răspuns:

Nu conteaza frumusetea cadoului ci gestul. Dar totusi daca ar fi sa aleg un martisor cred ca ar fi unul in fosram de fluture mov cu puf si cu sclipici asa aruncat pe aripile flurelui. Si ata de la martisor sa fie aranjata bine asa in forma de fundita. Si ultimul, ambalajul sa fie asa ca si intr-o cutiuta mov cu alb sau negru cu mov. Si de la cine as vrea sal primesc? Hmmm... pai mie doacamdata nu-mi place de nimeni adica nu sunt annebunita dupa cineva anume dar sunt cativa draguti.asa ca oricare dintre baietii pe care sa ii cunosc si sa fie draguti:X. Asta ii.

| Minnie a răspuns:

O bratara alb-rosu adica martisorul clasic

| Rallu_2412 a răspuns:

Nu ar conta pentru mine ce fel de martisor ii.sau cat de scump sau de ieftin ii... Conteaza doar gestul si conteaza si de la ce persoana ii primit... Eu as vrea de la persoana care tocmai mi-a marturisit sentimentele fata de mine :X:X

| Anca15 a răspuns:

Inima...
de ex:
anul acesta am primit de la un fost iubit doi delfini...care se aude ca duc noroc
iubitul meu mi-a dat 2 martisoarein forma de inima ca sa il sarut de 2 orilaughing
e cel mai dulce

| Ssshadow a răspuns:

O inima facuta sub forma de cristal...din partea cuiva (nu pot sa va zic laughing )

| Mihaela a răspuns:

Nu conteaza ce ar fi, doar sa fie de la profa de chimie love struck

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Martisorul meu vreau sa fie o inima umpluta de iubire/fericire/prietenie...e martisorul perfect happy Si mi-ar placea sa primesc acest martisor de la toata lumea

| BlugiStramti a răspuns:

Conteaza intentia si de la persoana iubita normal

| analia202 a răspuns:

Eu as vrea sa fie cu un ghiocel sau ceva de genu si sa mi-l daruiasca persoana iubita normal laughing

| Crystal112 a răspuns:

Un martisor qulling

| AlynnaOanna a răspuns:

La fel ca si la Pixie,inimia lui Luca ar fi ce mi-ar trebui momentan, dar vad ca nu vine in,, gara''

| Vladutz89 a răspuns:

De 1 Martie acu 3 ani am primit cel mai frumos martisor fiind baiat. Diriginta mi-a daruit un 5 la mate cu care am reusit sa trec laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos martisor ar fi un sarut pentru iubita mea dar nu am crying apoi as face o bratara handmade pentru ea, apoi as duce-o intr-un loc frumos si as incerca sa ii arat cat de mult o iubesc prin ori ce metuda dar... eu nu am iubitacrying...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fie un ghiocel si sa mi-l dea persoana iubita...laughing

| delia_9230 a răspuns:

Nu conteaza cum arata martisorul atata timp cat este de la EL(mai mult nu va zic despre EL laughing :X)

| Kernyng a răspuns:

De 1 marite am dat un test si mai pust diriga un 5 la mate ca trebuia sa-mi puna 2 de fapt 3 cam luat 2.50

| Krpsuu a răspuns:

Cel mai frumos martisor e sa am baiatul care il iubesc.Doar atat mi-as dorilove struck.Il am deja, dar nu este doar al meu.laughing

| georgeagaboroaie a răspuns:

Simplu

| martilini a răspuns:

Pai in prmul rand mi.as dori sa fie din dragoste( nu din obligatie ) ptc ca 1 martie este o sarbatoare comercianta. nu conteaza ce reprezinta, atat timp cat stiu ca pers aceea mi.a daruit acel cadou din dragoste nimic nu e mai importan. funda?puppy dog eyes

| MIHAELA_5681 a răspuns:

Eu as vrea un martisor potcoav si sa mi-l dea un baiat...indiferent

| andreea11_1066 a răspuns:

Cel mai frumos martisor ar fi cu o inimioara si cu sclipici si as vrea sa mi-a daruiasca cineva care o sa apara in viata mea...

| cetate a răspuns:

sa fie ceva ciudat

| djproradio a răspuns:

Am primit azi un martisor sub forma de bratara facut din snur mai gros pot sa spun ca e exact martisorul pe care imi place sa il port

| Yonepia a răspuns:

Cel mai frumos martisor ar fi un inel, si as vrea sa mi-l daruiasca iubitul meulaughing

| mihai_9337 a răspuns:

Da de acord cu Pixie

| ingeras_3204 a răspuns:

Normal ca uby meu.

| ingeras_3204 a răspuns:

Nu conteaza cum arata conteaza de la cine e

| mioara_9248 a răspuns:

Pentru mine este cel mai frumos un buket de flory