| girlemita243 a întrebat:

Cum ar fi descrisa o femeie atragatoare? dar una seducatoare? cum cucerim un barbat sau mai bine zis cum ii atragem atentia?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O femeie atrage atentia unui barbat prin frumusete, istetime, sarm si putina viclenie feminina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"cum cucerim un barbat sau mai bine zis cum ii atragem atentia?" in ziua de azi fetele nu e ca trebuie sa faca cine stie ce. doar daca esti atragatoare, toti barbati te vor observa.

| madalinamadu a răspuns:

Fiecare bărbat percepe o femeie seducătoare în felul său. În general, bărbaţii sunt atraşi de femeile care nu reprezintă o pradă uşoară.

| Oxymorone a răspuns:

O femeie atragatoare este obligatoriu o femeie frumoasa. Ii atragi atentia folosindu-te de tot arsenalul tau de viclenii feminine.

| Vararu_Andy_1979 a răspuns:

Pai nu oi fi eu barbat dar stiu ce ne place asa ca intreaba-l (mai subtil)ce il intereseaza si vorbiti despre si fa ca si cum ti-ar place si tie daca nu vrei asa incearca sa vezi daca te iubeste iar daca da poti trece de la 0 la unu cu intrebari mai subtile sa vezi ce ii place (cum de altfel am spus mai sus) Iar o fata frumoasa ar fi descrisa (de baieti/barbati) cu un par frumos nu neaparat machiata dar sa nu para de parca a dormit 100000... de ani si s-a trezit din morti (daca ma intelegi).