| ////////////// a întrebat:

Ce faci ca sa fii mai atragatoare, seducatoare?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai incredere in tine. Trebuie sa fii creativa si originala, sa ai stilul tau, nu sa copii pe cineva. Pentru a fi seducatoare trebuie sa te simti bine in pielea ta, sa fii sociabila si indrazneata. Trebuie sa stii sa dai o replica si sa stai la limita dintre o fata cuminte si una mai insistenta. Daca vrei o anume categorie de baieti, adica vrei baieti cu bani si aventuri trebuie sa fii mai vulgara, in sensul ca trebuie sa ai decolteu adanc si fuste foarte scurte.

E important sa te simti bine in pielea ta, sa nu iti pese de ce comenteaza unii si in primul rand sa te ingrijesti si sa ai gust in materie de haine si accesorii.

Eu nu pun pret mare pe fata stil vulgar. Prefer o fata simpla, dar care stie sa se puna in valoare mai mult prin sinceritate, sociabilitate, un simt al umorului dezvoltat. Prefer o fata care se situeaza undeva la mijloc. As dori mai degraba o fata care stie sa fie si eleganta si sexy in acelasi timp, sa fie provocatoare mai mult prin felul ei de a fi decat prin felul in care se vinde.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sanatatea si increderea in sine se reflecta in aspectul exterior. O femeie atragatoare este cocheta si radiaza feminitate. Somn, conditie fizica, alimentatie, ingrijire. Machiajele stridente imi dau impresia ca mascheaza defecte mai grave. Modul cum arati poate reflecta si felul cum gandesti, asa ca incepe cu interiorul happy

| Alisa a răspuns:

Pai ma imbrac cu haine, decente care sa imi accentueze calitatile si sa nu se vada prea mult micile defecte. Si mereu am un zambet pe buze. In rest sunt naturala, nu imi pun tone de machiaj, ci doar ma dau cu rimel si gloss. happy

Janina
| Janina a răspuns:

Zambesc mult si incerc sa fiu cat mai naturala si relaxata...nu cred ca barbatii vor langa ei o femeie barbie!

| asdgfhresry a răspuns:

Nu fac nimic. Sunt naturala, si ma simt bine in pielea mea.

| silver19 a răspuns:

Pur si simplu nimic! nu trebuie sa fii o pitipoanca ca sa atragi toti cocalarii ci fii tu insuti.

| Mystique a răspuns:

Nimic in mod deosebit, nu incerc sa fiu atragatoare cu orice pret, uneori cazi in ridicol cu asta, pur si simplu incerc sa fiu eu insami, dar nu subestimez puterea unui zambet sau a unei privirihee hee Daca vrei sa fii mai atragatoare pentru sexul opus, nu incerca sa pari ceea ce nu esti(se observa"artificialitatea"), nu fii prea afectata in gesturi, dar fii totusi feminina, adica finuta, delicata, imbraca-te frumos, decent, ingrijit si simte-te bine in pielea ta, siguranta de sine este de departe, cea mai sexi trasatura a unei fetewinking

| ontyk a răspuns:

Imbracate mai seducator...

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Sunt m, ulte de enumerat asa ca m-am gandit sa iti dau un site : http://www.egirl.ro/Megan-Fox-seducatoare-100,a3386.html
citeste asta

| moftuliki a răspuns:

Multi admira ceva ce e natural, dar acum exista si excepti multi vor silicoane etc eu stiu baieti draguti care admira la mine tot timpul ca sunt naturala imi plk sa folosesc un machiaj cat mai natural deci nu extravagant, conteaza sa te imbraci bine si sa fi mereu increzatoare pe tine adica sa nu zici vai de mine aia are silicoane si nu mai stiu ce si iti dai seama ca o va alege pe ea si nu pe mine sa stii ca nu e asa nu multi aleg asa happy
sper sa te fi ajutat un pek :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora iti admir capacitatile dar unii le prefera pe alea care stiu sa fie cum ai descris-o pe cea din urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac nimic, sunt eu insami, cat mai naturala din toate punctele de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai ochi dulci zambestei imbracate elegant macheazate aranjeazate fi pe placul lui 2 3 zile pana ce il seduci si e la picioarele tale apoi incepeti o relatie asa cred eu cel putin la mine a functionat