| Elena1234456 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi feminitatea? Cum vedeti voi o femeie cat mai feminina, cat mai seducatoare?

Răspuns Câştigător
| Sentinel a răspuns:

Feminitatea nu poate fi construita este ceva nativ. Unele femei sunt feminine altele sunt grosolane. Am intalnit femei care pur si simplu m-au uimit cu feminitatea lor prezenta in glas, in tinuta in tot ce avea legatura cu ele. Am intalnit si femei "seci" la care feminitatea lipsea sau era foarte slaba. Tine de fiecare femeie in parte!

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu exista femeie urata. Femeile se fac placute prin feminitatea lor,prin gratie,delicatete,dulceata, gingasie, bunatate si dragalasenie.

| Flav a răspuns:

Naturaleretea, gingasia, zambetul, gesturile rafinate dar simple.

| Libelle a răspuns:

Finete.O femeie o vad finuta,neimpopotonata la maxim,simpluta si. fermecatoare in acelasi timp,inteligenta,cu bun gust, daca se mai adauga si o tinuta ce include tocuri e perfect.

SoL, ma bucur ca ai revenithappy

| Chocolate a răspuns:

Feminin pentru mine reprezintă: eleganţa, fineţea şi atracţia unei femei.

| Ofiintă a răspuns:

Imbracamintea asortata la fiecare ocazie, Vocea cu un ton lent si politicos, pa

| chibiusa a răspuns:

Pentru mine feminitatea este atunci cand o femeie/fata care nu este intr-o relatie se epileaza pe picioare si inghinal chiar si iarna cand nu poarta fuste/pantaloni scurti/ etc si nu exista sanse sa o vada cineva

| 1992 a răspuns:

O fata trebuie sa stie sa se poarte, cand iese in oras sa stie sa tina o furculita in mana, sa aiba grija de ce scoate pe gura (nu sa vorbeasca ca amicii prietenului sau) si sa fie frumoasa mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca nu are minimul de inteligenta, e praf.

| Adinkra a răspuns:

Eleganta, sofisticata, misterioasa, senzuala.

| Adinkra a răspuns:

Chibiusa asta cred ca e o regula de bun simt nu de feminitate

| SorriX a răspuns:

Intrebare buna. thinking Dupa parerea mea cred ca fiecare femeie e in felul ei. happy
Bafta.

| nikol567 a răspuns:

Goala

| Elena1234456 explică (pentru nikol567):

Una goala de 100 kg nu cred ca e bunahee hee