| ßobolina a întrebat:

Cum ar trebui sa fie epilata o fata in zona inghinala? Complet sau...

9 răspunsuri:
| Laur_1558 a răspuns:

Cred ca complet

| SpEEdz0r a răspuns:

BoBolina, eu sunt BoBo, hai iti arat eu? (Cum trebuie sa te epilezi? laughing

| wildthing a răspuns:

Mie imi place sa fie epilata complet.

| haiZI a răspuns:

Nu are importanta
doar scapa de padurea aia tropicala
http://www.hellosm.ro/satu-mare/ups-epilarea-pubiana/ yummy
mie imi place complet dar si putin sa lasi e bine.important e sa fie ingrijit si nu epilat in graba.pa

| ßobolina explică:

:-)) mersi pentru raspunsuri

| princess_1786 a răspuns:

Eu zic total!

| elenaA_9063 a răspuns:

Pai depinde de preferinte... Poti sa te epilezi complet, poti sa-ti lasi o "autostrada" ingrijita (o dungulita de par tunsa si frezata corespunzator), poti sa-i scrii si numele daca ai dexteritate... laughing Ingrijita si curata sa fie.

| Iris_9206 a răspuns:

Pai jumatate facut, cealalta jumatate lasat asa.big grin

| du2 a răspuns:

Bai nene! pai daca mi-as lasa si eu in forma de nike? curat asa aranjat? merge? eu unul am impresia ca cel mai brici e luna.sa nu fie nici un fir! in pana mea doar nu dai in f****