| Helene a întrebat:

Ce inseamna "zona inghinala"? Adica stiu ca e ceva, parte a corpului si o parte ce trebuie epilata, dar ce e mai exact?

18 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Zona intima

| Fvn a răspuns:

Printre picioare pe acolo. Nu stiu cum sa explic >.<
Mai bine taceamlaughing

| madalicious a răspuns:

Este partea aceea dintre picioare.

| rebb a răspuns:

Este zona intima... d'oh

| zanesiprintese a răspuns:

Zona inghinala este intre partea de sus a piciorului si zona intima... sper ca ai intelesbig grin

Alte răspunsuri
| ForeignO a răspuns:

Zona Inghinala (stiam eu)ca inseamna parul pubian. Da, este o parte mai cu parhappy care o poti epila optionalhappy

| Ros3Blu3 a răspuns:

Buna,

Http://sanatate.acasa.ro/......e-712.html
Uite...intre picior si zona intima, linia chilotului, bikinilor:D:P am gasit si eu poza asta:D si sfaturi;;)

Alte răspunsuri
| elyssa20 a răspuns:

Zona inghinala e zona ta genitala adica in chilotei:d pupici

| 2696 a răspuns:

Inseamna zona intimatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica zona pubiana sau zona intima a unei persoane.

Alte răspunsuri
| ceco a răspuns:

In zona bikinilor

| ady_2621 a răspuns:

Zona de sus dintre degetele mari de la picioare...mai subtil de atat nu pot sa fiu!

Alte răspunsuri