| XK a întrebat:

Cum preferati sa arate o fata in zona intima whistling
-Epilata complet
-Neepilata
-O dungulita foarte subtire decat
Aduceti si argumente happy

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Eu stiu de la barbatii pe care i-am cunoscut si cei cu care am fost ca le place ca zona intima sa fie complet epilata.E mai ok la atingere si la sex oral big grin si estetic arata mult mai bine

| madyddd a răspuns:

Cred ca o fata ar trebuie sa fie in zona intima complet epilata.

caramela
| caramela a răspuns:

Curata si spalata, cred ca asta conteaza cel mai mult, apoi epilata x_x

Răspuns utilizator avertizat
| gogonica a răspuns:

Eheee...dupa parerea mea prima si a 3a varianta ar fi care mi-ar place laughinglaughinglaughing daca as fi baiattongue