| monicaaa17 a întrebat:

Credeti ca o fata ar trebui sa fie complet epilata?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ar cam trebui, cumva le compatimesc, stau cam mult in baie ca sa se aranjeze sa se simta bine in pielea lor.

| Celcestietot a răspuns:

Preferintele fiecaruia, poate sa fie si complet, ca Dumnezeu a facut pe Adam si Eva, nu 2 Adam ))).

| Sofer a răspuns:

Sa fie epilata complet.

| SG1995 a răspuns:

Complet nu, dar cel puțin pe picioare, la subraț ca să nu emiți mirosuri neplăcute, iar în zona pubiană e fix după preferințe, eu unul când vine vorba de pubis parcă mi-aș băga botul într-o savarină păroasă decât într-un epilată, părul o face să pară mai grasă.laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Eu personal nu m-as uita la una paroasa deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că da. Acum depinde de pilozitate. Dacă e blondă şi are puţin păr pe mâini de culoare deschisă, inobservabil, atunci nu ar trebui să-l epileze.

| Michaeel a răspuns:

Nu.Acum de ce s-ar epila pe mâini din moment ce nimeni nu va sta sa se holbeze la ele si oricum daca face asta dupa parul va creste ca a unui barba? Ma gândesc ca pe picioare si sub brat ajunge....vad mai nou ca unele au ales sa nu se mai epileze deloc, nu le judec caci e corpul fiecăruia si daca ele se simt bine in pielea lor asta e cel mai important dar domne, pana si la un barbat este dezgustător sa vezi ditamai pădurea la axila.

| Andreeamaria05 a răspuns:

Depinde de gândirea ta cum te simți tu mai bine dacă in unele zone nu vrei S-o faci nu o face nu esti forțată de nimeni sa o faci sau sa ii alsculti pe alți