| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie primul sarut?:d

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie nicium. Nu totul e ca in filme, in adevarata viata, mai sunt si esecuri.

| MLSS a răspuns:

Nu stiu cum ar trebui sa fie..al meu nu a fost frumos!puppy dog eyes
success:*

| Rebecca009 a răspuns:

Pentru mine a fost groaznic. Umed, libidinos, scarbos. Dupa parerea mea, limba unei persoane nu are ce cauta in gura altei persoane

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa il pupi jos

| iKronstadt a răspuns:

Stângaci. Așa va fi. Parcă nimic nu iese cum trebuie la început. Dar, ăsta este tot farmecul. În timp, totul va merge de la sinewinking

| anonim333 a răspuns:

Placut.

| DeeaLove4 a răspuns:

Pai..Depinde.nu este nimic planificat, se poate intampla deodata.Si pana nu simti pe pielea ta nu ai sa stiiwinkingSi ar vtrebui sa fie MAGIC dupa minelove struck acum depinde.

Bafta:*

| Gigi-Laurentiu_Togoe_1967 a răspuns:

Tu trebuie sa-ti dai seama cum ar trebui sa fie.

| Ovidium25 a răspuns:

Mi-ar place sa fie ceva spontan fara planuri de acasa laughingCeva care sa ma faca sa simt ca e pasiune in acel sarut :X Dar viata nu e ca in filmele de dragoste cum spunea si Amelya02.