| Loveyourself a întrebat:

Cum ar trebui sa fie primul sarut?
cu limba sau fara?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Mai contează? Primul sărut poate fi oricum!
Sincer? Cel mai frumos și memorabil sărut este acela când băiatul te sărută scurt pe buze cum face mama când ești copil și pleacă!
Acela este cel mai frumos și de neuitat!

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca,sa nu pari disperat mai bine fara...

| Doηηa a răspuns:

Nu contează.

| Alexandru0007 a răspuns:

Cu ambele

| wolder a răspuns:

Nu conteaza. Sentimentele sunt importante, sa te bucuri de moment, sa faci din el unul de care sa-ti amintesti cu placere.
Alea sunt detalii

| neutrino a răspuns:

Cu inima si cu tot sufletul tau frumos!

| michelia a răspuns:

Primul sarut este unul romantic, gingas, care nu se uita.
Cred ca ti-am raspuns.

| MrSoapte a răspuns:

Daca e, fara...nu se numeste sarut!

| Smile3 a răspuns:

Nu conteaza! ..La mine, primul a fost doar un pupic(eram mica!).Dar daca esti cu o persoana cu adevarat speciala, de cele mai multe ori se intampla sa fie "cu limba!"!

| PrESeUS a răspuns:

Primul sarut esti primul sarut! Nu conteaza cum este trebui sa fi foarte deschis si sa faci chiar ceea ce simti pot si sa-l musti sau sa il saruti pe buze.fa ceea ce simti! Fi tu insati! Sper ca te-am ajutat

| InghetataVerde a răspuns:

Fara.

| alinkamika a răspuns:

Primul fara ) si apoi vedeti voi

| B79EVO a răspuns:

Primul sarut ar trebui fara... si dupa un timp si cu limba. Adica o sa simti tu momentul cand trebuie. Bafta

| Malina_Costina_1997 a răspuns:

Cum simti tu! Sau mai usor lasi baiatul sa te ghideze :*