| iLexii a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu un baiat pe care il iubesc si vreau sa-i arat? happy Adica. voi. baietilor ce va place sa va faca o fata? happy

4 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Da din punctul meu de vedere baietilor nu le plac linguselile big grin ai putea sa ii areti in fiecare zi cate ceva special sa ii spui cate putin din ce simti u pentru el love struck dar cel mai important este sa ii areti kiss

| Reek54 a răspuns:

Ohooo ce nu ne'ar place =)
Daca esti dispusa sa faci orice care sa'i placa...iti trimit eu un mesaj sa te invat =)

| IoanaXxxxx a răspuns:

Bzz stiu eu! adica sunt fatalaughing dar ma rog, eu i-am cucerit inima cand i-am zis " tin mult la tine si nu as vrea sa patesti ceva " de atunci dupa putin timp mi-a zis in fata ca ma place :X.ai putea face si tu :* pop

| LiaXdd97 a răspuns:

Ar trebui sa iesi in evidenta mai intai iar apoi trebuie sa fi sexy, baietilor le place asta, baga-te in seama cu el