| cryss_7938 a întrebat:

Buna tocmai m-am despartit de iubitul meu cum credeti ca ar trebui sa ma comport cu el? indiferenta sau sa ii arat ca il iubesc mult?

Răspuns Câştigător
| Overflame a răspuns:

Depinde...daca inca il mai iubesti, arata-i, iar daca il urasti poarta-te indiferenta ca si cum nu ar exista, iar odata si odata s-ar putea sa iti ceara sa te impaci cu el si ai de ales... daca sa te desparti de el pentru totdeauna sau sa te impaci cu el si sa fiti ca la inceput

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Te-ai despartit de el? bun.la revedere, uita-l, ignora-l, dar daca vrei sa va impacati...arata-i ca-l iubesti.

| adi227 a răspuns:

Daca il iubesti arata-i si daca nul mai iubesti decat ca prieten fiti doar prieteni si daca il urasti icnoral

| adi227 a răspuns:

Daca il iubesti arata-i si daca nul mai iubesti decat ca prieten fiti doar prieteni si daca il urasti icnoral pa pa