| Th3P1an1sT a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez dacă am rănit-o pe fosta mea prietena și de mult timp ea nu se mai simte ca intr-o relație cu mine? I-am făcut multe gelozii, multe lucruri urate apoi ne-am răzbunat reciproc și intre noi nu mai exista respect. Ea s-a mutat in Anglia și de ceva timp am venit și eu aici doar in ideea ca se va schimba ceva însă s-a înrăutățit situația. Fără răspunsuri aiurea, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca te-ai dus in Anglia special pentru ea, ai cheltuit banii degeaba. Ea cred ca deja are pe cineva in Anglia. Nu o mai poti schimba dupa ce i-ai facut.

6 răspunsuri:
| tzionut a răspuns:

Simplu. Va trebui sa o uiti. Nu are sens sa pierzi timpul

| Sofer a răspuns:

Fosta rămâne la trecut. Mergi mai departe.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ai 4 variante:
- vorbesti cu ea si vezi ce rezolvi, o intrebi despre relatia voastra, va ganditi bine si vedeti ce faceti;
- astepti sa iti zica ea acest lucru;
- te desparti de ea;
- astepti sa se desparta ea de tine.

| Emilian65 a răspuns:

Cand ai facut lucrurile care au deranjat-o nu te-ai gandit ca ea sufera si se va desperti de tine?

| UnDiavol a răspuns:

Timpul ți-a mai rămas ai răbdare

Dar dacă ai înșelat-o este clar totul nu o iubește cu Adevărată din Toată inima și tot sufletul

Dacă nu ai înșelat-o ai răbdare timpul a-și va spune cuvântul

| tudorswag04 a răspuns:

Ea s-a dus pe Anglia dintr-un anumit motiv. Sper ca intelegi ce zic