| TrixiLestrange a întrebat:

Cum ar trebuie sa vorbesti cu un baiat ca sa il atragi si mai mult?

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Sa FII tu insuti! Nu ai nevoie de nicio teorie, totul tine de moment, traieste clipa si lasa cuvintele sa curga, nu te abtine de la nimic, fii tu insuti asa cum ar trebui sa fii! NU TE SCHIMBA!

6 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Sincer!

| Andrulica a răspuns:

Nu incerca sa fii falsahappy! Si nu vorbi mult... sti in primul rand ai grija la felul in care vorbesti deoarece foarte multi baieti isi doresc o prietena inteligenta...

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Incet sa nu se sperie!

| marianvranceanul1 a răspuns:

Nu e treaba de vorbit aici.Ramai in chiloti si sutien si ii iesi in cale. Apoi dai jos totul si sanceapa,, Opppa Gandam-Stiyle.La figurat bineinteles.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Sa-i vorbesti provocator.

| Maximo007 a răspuns:

Fii tu insuti si spune-i ce simti cu adevarat.Ca daca te dezbraci sau ceva de genu o sa creada altceva. sper sa-ti fi fost de foloswinking