| ionutzicamariuca24 a întrebat:

Cum atragi un baiat...mai mare... funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anduu a răspuns:

Depinde de multe aspecte:
1.de varsta
2.de comportament, etc.
Trebuie sa te faci remarcata de el si sa va imprieteniti, restul vine de la sine.Eu ti-am zis cum sa incepeti cur estul nimeni nu te poate ajuta. Fundita?

| ionutzicamariuca24 explică (pentru Anduu):

Fundita...pentru ca m-ai rugat...happy

| Anduu a răspuns (pentru ionutzicamariuca24):

Multumesc mult big grin

3 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Important e sa fii tu, indiferent ca il atragi sau nu.Pentru ca daca te schimbi pentru el, mai devreme o sa vada ca nu esti tu si ca esti altfel iar asta nu e bine.Fii tu si daca nu il atragi nu te chinuii, gaseste alt baiat pentru ca va fi mult mai bine