| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata femeia/barbatul perfect pentru. voi?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Il am langa mine este cu caliatati si defecte happy

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Http://www.sheltron.net/images/quirky/perfect_woman.jpg sau vrei un raspuns sincer?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai trebuie sa ma iubeasca, sa fie sincer, sa aiba un comportament frumos fata de mine si sa aiba incredere in mine.big grin

| bubu_7778 a răspuns:

In primul rand sa aiba simtul umorului, sa fie nebun, sa se manifeste exact cum simte in public, sa nu fie vreun complexat sau un frustrat, sa nu aiba retineri cand vine vorba de sex, sa ma respecte, sa stie sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt in interior si sa ofere la fel de mult cat ofer si eu big grin

| gabrielutzu a răspuns:

Tre sa raspund...nici prea frumoasa, nici prea urata, nici saraca nici bogata, nici desteapta nici proasta, nici grasa nici slaba, nici mica nici inalta...

| gabrielutzu a răspuns:

Ochii beliti?

| gabrielutzu a răspuns:

Bubu, genu asta de baiati iau bataie cel mai des, nu cred ca ai vrea sa-l vezi toata ziua cu ochii umflati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blonda, par pina la umeri, ochi alungiti, si expresie a fetei usor agresiva, in sensul in care nu ii tradeaza sentimentele.