| Liniuta_3048 a întrebat:

Exista femeia/barbatul perfect/a?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Da pentru fiecare exista persoana perfecta, acea pesroana care iti va fi pentru totdeauna alaturi, dar e perfecta doar pentru tine, pentru altii poate sa fie un nimeni.Si fiecare dintre noi putem fi perfecti pentru cineva.In acest sens exista, dar acea persoana perfecta care e perfecta pentru toti si ii uimeste, intrece, in valoare, calitati pe toti.Nu exista acea persoana.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles.Priveste poza de la avatarul meuwhistling

| Bacemi a răspuns:

Nu exista persoana perfecta. Dar exista persoana perfecta in ochii tai. Odata cu unele esecuri si cu experienta in relatii incepi sa iti dai seama ca sunt lucruri care pot fi trecute cu vederea. Si lista lucrurilor pe care le cauti la un partener ideal se micsoreaza pana ai norocul de a intalni o persoana care corespunde. Un partener ideal intotdeauna trebuie sa fie fidel si sa te iubeasca. In rest celelalte calitati le descoperi pe parcurs la fiecare partener si iti vei spune atunci daca e de ajuns ori nu pentru o relatie serioasa de durata. Vei sti daca este ce vrei sau daca nu e de ajuns si cauti altceva.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca admitem ca nici noi nu suntem perfecti, vom putea fi mai toleranti in ceea ce il priveste pe cel de langa noi.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Nu există nici femeia și nici bărbatul perfect pentru că fiecare persoană are defectele ei și Dumnezeu, când a creeat omul, i-a dat și calități și defecte. Și poate o calitate în ochii mei poate fi un defect în ochii tăi, așa că în concluzie nu există!

| narcisa a răspuns:

Nu exista nici macar o persoana perfecta.singurul care e perfect e DUMNEZEU

| sensesDelight a răspuns:

Nu, nu există. Nimeni nu este perfect. Dar atunci când te îndrăgostești cu adevărat de cineva lași deoparte defetctele și realizezi că el este cel perfect pentru tine. ^.^; x

| cornel a răspuns:

Nu logicstraight face

nimeni nu e perfect

decat Dumnezeuhappy

| madycumada a răspuns:

Nu cred ca exista.
dupa parerea mea nimeni nu este perfecthappy

| greenabstract a răspuns:

Nu cred happy

| Andra_5221 a răspuns:

Nu exista omul perfect.

| cr1st1n1k a răspuns:

Nu cred, dar sunt oameni care se apropie de perfectiune...

| Nata_9789 a răspuns:

Nimeni nu este perfect. Cit nu ne vom starui noi sa fim prefecti ca nu o sa reusim niciodata, caracterele oamnelor sunt diverse, nu poti sa faci in asa mod incit sa placi la atitea caractere. Sunt doar calitati care cu timpul le accepti si nu le dai atit de mare importanta.

| smecherita_4821 a răspuns:

Fa-o tu esti *******? ink se mai lucreaza la perfectiune laughing

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Une ori exista iar altele nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt mine barbatul perfect ar fi acela care ma completeaza din absolut toate punctele de vedere, care sa aiba aceleasi calitati(si defectetongue ) ca si mine.Inca nu l-am intalnit! Dar vorba ceea"niciodata nu e prea tarziu".